Einhell is gold partner of fc bayern munich

 

Jesteśmy partnerami

Einhell i FC Bayern München

Udało się nam znaleźć partnera, dla którego siła i wytrzymałość są tak samo ważne, jak dla nas, który ceni moc i elastyczność oraz konsekwentnie dąży do celu. Einhell jako Złoty Partner to od sierpnia 2021 również Home&Garden Expert klubu FC Bayern Monachium. Czy na murawie, czy wokół Allianz Arena, robimy wszystko, aby piłkarze mogli na boisku zdziałać cuda – bądź z nami przy realizacji fantastycznych projektów z użyciem systemu akumulatorowego Power X-Change.

Einhell fc bayern - gold partner

Równorzędne partnerstwo

Zachwycać ludzi, codziennie dając z siebie wszystko. Jako zespół z uporem i wytrwałością stawiać czoła każdemu wyzwaniu. Przekonywać techniką i kompetencją. Einhell i FC Bayern Monachium łączą nie tylko bawarskie korzenie, ale również wspólne wartości i ten sam sposób myślenia. Jako Home & Garden Expert klubu FC Bayern Monachium umożliwiamy i gwarantujemy nienaganny przebieg meczów i treningów.

Einhell fc bayern - gold partner
0
Wygranych testów produktów
0
Wygranych Mistrzostw Niemiec
0
Partnerów
0
Cel
Oliver Kahn
Potrzebujemy wsparcia ludzi, którzy kochają to, co robią. Takich, którzy są mistrzami w swojej dziedzinie, i z którymi możemy się rozwijać. Potrzebujemy partnera, z którym możemy osiągnąć cel. I taki jest tylko jeden.”

Einhell & FC Bayern

Dwóch partnerów - Wspólny cel