Informacje o firmie

Kilka faktów o Einhell

• Einhell dedykuje narzędzia dla majsterkowiczów, którzy rozwijają swoje talenty w domu, warsztacie i ogrodzie.
• Aby zapewnić łatwość kontaktu i współpracy klienta z firmą Einhell posiadamy swoje siedziby w blisko 70 krajach na całym świecie.
• Obecnie Einhell zatrudnia około 1.400 pracowników na całym świecie.
• Obrót korporacyjny to 416 milionów €.

Nasz cel? Dobra robota!

Misją firmy jest dostarczanie sprzętu, który spełni oczekiwania majsterkowiczów, którymi wszyscy jesteśmy. Ich wykorzystanie w domu, warsztacie czy ogrodzie okaże się prawdziwą przyjemnością. Wysoka jakość i atrakcyjna polityka cenowa od początku zbudowały sukces firmy, chętnie wybieranej ze sklepowej półki. Polityka firmy opiera się na zdolności do szybkiego reagowania, dużej elastyczności i wprowadzaniu innowacji.

Akcja? Reakcja!

Firma działa na całym świecie, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, służyć wsparciem i pomocą. Dzięki temu, jakość obsługi i szybkość reagowania kształtuje się na najwyższym poziomie.

Stawiamy na innowację!

Power X-Change czyli system związany z możliwością używania jednego akumulatora w wielu urządzeniach niewątpliwie wyróżnia firmę na tle konkurencji i odpowiada na potrzeby użytkowników, ceniących wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy.

Design i jakość

Początek naszych produktów wiąże się z wywiadem przeprowadzanym wśród grupy docelowej, następnie ze stworzeniem wzoru, który po wielu testach praktycznych i przeróbkach staje się prototypem. Nasze urządzenia mają nowoczesny design i ściśle określoną jakość. Posiadamy i ciągle rozwijamy własny dział kontroli jakości w Chinach, który odpowiada za każdy etap produkcji, gwarantując oczekiwany poziom jakości urządzeń.

Wielogodzinne testy

Centralne laboratorium o powierzchni 1200 m² w Shanghaju pracuje 7 dni w tygodniu w cyklu dwuzmianowym, co rocznie daje nam tysiące godzin testów nowych produktów przed rozpoczęciem produkcji.

Zaufanie

Certyfikacja produktów przeprowadzana jest według rygorystycznych standardów i norm przez międzynarodowe uznane instytucje badawcze: LGA, TÜV, TÜV SÜD, Intertek – ETL SEMKO. Wszystkie testy „FIT FOR USE” są przeprowadzane w Europie. Wieloletnie doświadczenia i kompetencje pracowników firmy oraz konsekwencja w zakresie jakości produktów pozwoliły osiągnąć grupie Einhell pozycję partnera godnego zaufania.

 

Gwarancja

Produkty marki Einhell objęte są 24 – miesięczną gwarancją konsumencką, która w przypadku produktów z linii RED i EXPERT może zostać wydłużona do 36 miesięcy (poprzez rejestrację na stronie internetowej).

Door to door

Od ponad 10 lat gwarantujemy obsługę door to door, oferując bezpłatny transport przesyłki reklamacyjnej do serwisu i zwrot do klienta. Spółka oferuje możliwość zgłoszenia reklamacji bez konieczności posiadania karty gwarancyjnej. Do zgłoszenia reklamacji wystarczy wyłącznie dowód zakupu oraz numer partii z tabliczki znamionowej urządzenia.

Sprawdzanie etapów reklamacji

Serwisowa strona internetowa zawiera wiele przydatnych informacji dotyczących warunków gwarancji, umożliwiając sprawdzenie i śledzenie statusu reklamacji oraz zamówienie oryginalnych części zamiennych. Serwis centralny zapewnia realizację napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, dostępność oryginalnych części zamiennych, a dodatkowo służy pomocą i informacją techniczną.

Dbałość o klientów

Troska o bezpieczeństwo i jakość pracy klientów ma dla firmy Einhell szczególne znaczenie. Każdego dnia oferując rzetelną i kompleksową obsługę posprzedażową, wyrażamy odpowiedzialność firmy i dbałość o naszych klientów.