Nasz wielofunkcyjny system akumulatorów

Narzędzia bez kabli – Swobodna praca w domu i w ogrodzie

Power X-Change to rozbudowany system akumulatorów firmy Einhell. Dzięki nowoczesnej technologii i ambitnym pomysłom, udało nam się stworzyć system akumulatorów do zasilania elektronarzędzi, który sprawia, że wymiana akumulatorów i narzędzi jest dziecinnie prosta.

Brzmi dobrze? Nic dziwnego – to aktualnie najlepsze rozwiązanie na rynku! Power X-Change jest jedynym w swoim rodzaju systemem zasilania, w którym jeden typ akumulatora służy do zasilania wszystkich bezprzewodowych elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych Einhell serii Power X-Change. I na tym nie koniec! Aby zwiększyć uniwersalność Power X-Change, stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami zasilania bezprzewodowego elektronarzędzi, szczególnie tych wymagających dużej mocy.

Rezultat? System Power X-Change obejmuje w chwili obecnej ponad 200 bezprzewodowych narzędzi i maszyn. Jest jednym z najbardziej rozbudowanych i innowacyjnych systemów akumulatorowych na rynku. Dodatkowo, dzięki naszemu uniwersalnemu zestawowi akumulatorowemu, jest on także jednym z najprostszych rozwiązań!

Wystarczy włożyć akumulator i można zaczynać pracę!

Innowacyjny system firmy Einhell

  • Inteligentne akumulatory, które działają w ponad 200 różnych urządzeniach
  • Tylko jeden system mocowania akumulatora – brak uszkodzeń spowodowanych pomyłkami
  • Możliwość łączenia dwóch akumulatorów 18V w celu uzyskania napięcia 36V
  • Możliwość elastycznej rozbudowy systemu
  • Trwała i oszczędzająca środowisko technologia

Einhell Power X-Change

Tajemnicą wydajności systemów Einheil Power X-Change jest również fakt, że nasze urządzenia pracują w oparciu o silniki bezszczotkowe. Dzięki temu wyraźnie spada poziom zużycia energii, przez to zaś akumulatory starczają na dłużej. Inną zaletą wspomnianych silników jest również fakt, że zasilane nimi narzędzia nie nagrzewają się nadmiernie, co zwiększa ich żywotność i wpływa na obniżenie zużycia podzespołów. Warto dodać, że Einhell Power X-Change to rozwiązania proekologiczne. Z jednej strony już sam fakt korzystania z urządzeń elektrycznych pomaga chronić środowisko naturalne, z drugiej zaś wysoka jakość ogniw litowo-jonowych ułatwia ich późniejszą utylizację, dzięki czemu odpowiedzialność za stan środowiska zyskuje jeszcze jeden wymiar.

Ponad 200 narzędzi w jednym systemie; pracujemy nad kolejnymi!

Nasza rodzina narzędzi Power X-Change stale się rozwija. Tutaj znajdziesz najnowsze urządzenia do Twojego ogrodu.

Poznaj wszystkie innowacje systemu akumulatorowego
Power X-Change i przekonaj się o możliwościach naszych narzędzi bezprzewodowych.

Einhell – nie ma rzeczy niemożliwych!

Począwszy od wkrętarki akumulatorowej a skończywszy na elektrycznej kosiarce do trawy: Firma Einhell rozwija i sprzedaje zaawansowane technologicznie narzędzia dla pasjonatów majsterkowania i miłośników ogrodnictwa. Nasza bogata oferta produktów zaspokoi rozmaite potrzeby związane z pracami w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Oprócz najwyższej jakości produktów, kompleksowej obsługi i przystępnych cen, marka Einhell oferuje narzędzia zapewniające łatwą, bezpieczną i komfortową pracę.

Kontakt

ul. Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
mail: einhell@einhell.pl
tel.: +48 71 360 30 81