Nasz wielofunkcyjny system akumulatorów

Narzędzia bez kabli – Swobodna praca w domu i w ogrodzie

Power X-Change to rozbudowany system akumulatorów firmy Einhell. Dzięki nowoczesnej technologii i ambitnym pomysłom, udało nam się stworzyć system akumulatorów do zasilania elektronarzędzi, który sprawia, że wymiana akumulatorów i narzędzi jest dziecinnie prosta.

Brzmi dobrze? Nic dziwnego – to aktualnie najlepsze rozwiązanie na rynku! Power X-Change jest jedynym w swoim rodzaju systemem zasilania, w którym jeden typ akumulatora służy do zasilania wszystkich bezprzewodowych elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych Einhell serii Power X-Change. I na tym nie koniec! Aby zwiększyć uniwersalność Power X-Change, stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami zasilania bezprzewodowego elektronarzędzi, szczególnie tych wymagających dużej mocy.

Rezultat? System Power X-Change obejmuje w chwili obecnej 95 bezprzewodowych narzędzi i maszyn. Jest jednym z najbardziej rozbudowanych i innowacyjnych systemów akumulatorowych na rynku. Dodatkowo, dzięki naszemu uniwersalnemu zestawowi akumulatorowemu, jest on także jednym z najprostszych rozwiązań!

Wystarczy włożyć akumulator i można zaczynać pracę!

Innowacyjny system firmy Einhell

  • Inteligentne akumulatory, które działają w każdym urządzeniu
  • Tylko jeden system mocowania akumulatora – brak uszkodzeń spowodowanych pomyłkami
  • Możliwość łączenia dwóch akumulatorów 18V w celu uzyskania napięcia 36V
  • Możliwość elastycznej rozbudowy systemu
  • Trwała i oszczędzająca środowisko technologia

Aż 95 narzędzi w jednym systemie; pracujemy nad kolejnymi!

Nasza rodzina narzędzi Power X-Change stale się rozwija. Tutaj znajdziesz najnowsze urządzenia do Twojego ogrodu.

Poznaj wszystkie innowacje systemu akumulatorowego
Power X-Change i przekonaj się o możliwościach naszych narzędzi bezprzewodowych.

Einhell – nie ma rzeczy niemożliwych!

Począwszy od wkrętarki akumulatorowej a skończywszy na elektrycznej kosiarce do trawy: Einhell Germany AG rozwija i sprzedaje zaawansowane technologicznie narzędzia dla pasjonatów majsterkowania, miłośników ogrodnictwa i rzemieślników. Nasza bogata oferta produktów zaspokoi rozmaite potrzeby związane z pracami w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Oprócz najwyższej jakości produktów, kompleksowej obsługi i przystępnych cen, marka Einhell oferuje narzędzia zapewniające łatwą i bezpieczną pracę oraz świetną zabawę przy realizacji własnych projektów podczas pracy.

Kontakt

ul. Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
mail: einhell@einhell.pl
tel.: +48 71 360 30 81