Nasz wielofunkcyjny system akumulatorów

Wielofunkcyjny zestaw akumulatorowy wymagających

Najlepsze parametry pod względem wytrzymałości, mocy i bezpieczeństwa

Nasz cel: innowacyjny akumulator, który pasuje do każdego urządzenia z naszej nowej bezprzewodowej serii narzędzi.

Nasza priorytet: bezkonkurencyjny, najbardziej wydajny i bezpieczniejszy akumulator dla pasjonatów majsterkowania i miłośników ogrodnictwa.

Nasze rozwiązanie: zestaw akumulatorów Einhell Power X‐Change ze zintegrowanym systemem aktywnego zarządzania akumulatorem (BMS).

Jesteśmy głęboko przekonani, że narzędzia przyszłości to urządzenia bezprzewodowe, stąd też nasi inżynierowie opracowali akumulator, który już dzisiaj jest w pełni dostosowany do wymogów jutra. Łączy on nowoczesną technologię Li-Ion z zaawansowaną elektroniką sterowania. W efekcie zapewnia dużą pojemność, maksymalną moc i absolutne bezpieczeństwo.

Innowacyjne akumulatory firmy Einhell

  • Wydajne, wysoko prądowe ogniwa Li-Ion
  • Inteligentny system zarządzania akumulatorem
  • Bez efektu pamięci i bez samoczynnego rozładowania
  • Maksymalna elastyczność i dziesiątki zastosowań
  • Bezpieczeństwo, dzięki najlepszemu wykonaniu i zaawansowanej elektronice

Szczegóły techniczne:

Co sprawia, że zestaw akumulatorów Power X-Change jest tak wyjątkowy?

Zaawansowany technicznie akumulator, który pasuje wszędzie!

Jaki akumulator jest odpowiedni do Twoich potrzeb?

Wymagania stawiane akumulatorom różnią się w zależności od konkretnego zastosowania. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, nasza firma oferuje 18V akumulatory Power X-Change o różnej pojemności i wydajności. Dzięki temu, do każdej wykonywanej pracy, zawsze można dobrać optymalny akumulator. Nie jesteś pewien, który akumulator wybrać do konkretnych urządzeń i zadań? W poniższej tabeli przedstawiamy różnice i polecamy najlepsze akumulatory dla poszczególnych urządzeń niezbędnych podczas majsterkowania i prac w ogrodzie.

 

Einhell – nie ma rzeczy niemożliwych!

Począwszy od wkrętarki akumulatorowej a skończywszy na elektrycznej kosiarce do trawy: Firma Einhell rozwija i sprzedaje zaawansowane technologicznie narzędzia dla pasjonatów majsterkowania i miłośników ogrodnictwa. Nasza bogata oferta produktów zaspokoi rozmaite potrzeby związane z pracami w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Oprócz najwyższej jakości produktów, kompleksowej obsługi i przystępnych cen, marka Einhell oferuje narzędzia zapewniające łatwą, bezpieczną i komfortową pracę.

Kontakt

ul. Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
mail: einhell@einhell.pl
tel.: +48 71 360 30 81