Einhell E-Team

E-Team

Misja: nie ma rzeczy niemożliwych!

Niemożliwe? Nie ma czegoś takiego! Zespół ten łączy w sobie siłę, wytrwałość, kreatywność i skuteczność. Dostarczają jakość i zawsze znajdują właściwe rozwiązanie we właściwym czasie. Kochają to, co robią. Wyposażeni w narzędzia akumulatorowe i sprzęt ogrodniczy Power X-Change stawiają czoła wszystkim wyzwaniom, umożliwiają realizację każdej misji, są uosobieniem kompetencji Power X-Change.
Ich następny zleceniodawca: Oliver Kahn w imieniu FC Bayern Monachium.

Kim oni są? To E-Team!

Oto E- Team

Team, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych

Play Video about E-Team Oliver Khan FC Bayern Munich
E-Team Oliver Khan FC Bayern Munich Team

Jako szef każdej misji, Frank the Boss zawsze ma plan, zawsze myśli trzy kroki do przodu. Frank zna misję, zna swój zespół, zna Power X-Change i wie, jak sprawić, żeby wszystko było możliwe. Jest mózgiem całego E-Teamu. Stres? Nigdy w życiu! Wie, że może liczyć na swój zespół!

Zawsze bezpośrednia, bez pustych frazesów, bez zbędnych ozdobników. Skye zawsze skupia się na meritum. Skoncentrowana, precyzyjna i profesjonalna, trafia prosto w sedno misji. Wyzwania? Dla niej to pestka. Ma jedną słabość: gdy chodzi o Moc nie ma hamulców.

Po co być normalnym, skoro można być szalonym? Gdyby entuzjazm miał twarz, byłaby to twarz Crazy DIY. Ten wolny duch kocha swoją pracę – im bardziej nietypowa i techniczna tym lepiej. Kiedy sprawy stają się trudne, nazywa je po prostu „ekscytującymi”. Bo majsterkuje, aż znajdzie rozwiązanie, które często jest równie pomysłowe, co kreatywne.

Problemy? Mike the Strong pozbywa się ich błyskawicznie! I zawsze z uśmiechem na twarzy i piosenką na ustach. Bez względu na to, jak długo trwa misja. Kiedy pracuje, jest w pełni w swoim żywiole. Kto by pomyślał, że to właśnie on, ze wszystkich ludzi, jest członkiem zespołu, który najlepiej radzi sobie z roślinami.

0
Specjalistów
0
Urządzeń
0
Team
Oliver Kahn Einhell E-Team
Oliver Kahn Einhell E-Team

Głos w telefonie oznacza misję:

Ma być zrobione.

Klient dobrze wie, czego chce i wie, że niektóre misje mogą być zrealizowane wyłącznie przez E-Team. Nawet jeśli ich metody czasem wywołują u niego uśmiech zdumienia…
Play Video about Oliver Kahn E-Team Einhell

Test wytrzymałościowy zaliczony

Narzędzia E-Team wytrzymują nawet w najtrudniejszych warunkach

Oliver Kahn Einhell E-Team
Moc baterii, wytrzymałość i precyzja
Akumulatorowe nożyce do żywopłotów GE-CH 36/65 Li
Perfekcjonista Frank woli używać akumulatorowych nożyc do żywopłotu GE-CH 36/65 Li, ponieważ dzięki nim jest doskonale wyposażony do nawet najbardziej wymagających prac związanych z cięciem. Wysokiej jakości ostrza z wycinanej laserowo i szlifowanej diamentowo stali o 30-milimetrowych odstępach między zębami umożliwiają maksymalną precyzję, długotrwałą ostrość i żywotność oraz perfekcyjne rezultaty nawet w przypadku grubszych gałęzi. Po cięciu żywopłotu: dwa potrzebne akumulatory można wykorzystać w każdym innym z ponad 250 narzędzi Power X-Change.
Oliver Kahn Einhell E-Team

"Bezszczotkowy silnik, 3,2 dżula mocy uderzenia i połączona moc 36 V z dwóch akumulatorów Power X-Change - z tym maleństwem tutaj sprawiam, że nawet najtrudniejsza misja jest możliwa!"

Akumulatorowa wiertarka udarowa
TE-CD 18/50 Li-i BL (2x2.0Ah)
Równie silna, wydajna i wytrzymała jak ona sama, Skye uwielbia swoją akumulatorową wiertarkę udarową, której nie odkłada nawet po zakończeniu pracy. Dzięki połączeniu w jednym poręcznym narzędziu funkcji wkręcania, wiercenia i wiercenia z udarem, wszechstronna wkrętarka TE-CD 18/50 Li-i BL (2×2,0Ah) jest niezastąpionym pomocnikiem na każdej misji.
Oliver Kahn Einhell E-Team

Chcesz więcej mocy Power X-Change?

Zapisz się do naszego newslettera lub zobacz najpoteżniejsze elektronarzędzia akumulatorowe do domu i ogrodu.

Narzędzia ogrodowe
Mocne i solidne
Kliknij tutaj
Akcesoria
Proste i praktyczne
Kliknij tutaj
Poprzedni
Następny
Twój koszyk
Scroll to Top