Newsletter Einhell

Zaloguj się i skorzystaj z niezliczonych korzyści!

Zapisz się do newslettera

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Einhell. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest ABC sp. z o.o. z siedzibą w Szczebrzeszynie, ul. Kowalskiego 1. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Newsletter Einhell

Zawsze bądź na bieżąco! Dzięki naszemu newsletterowi, w pierwszej kolejności dowiesz się o nowych produktach i ofertach Einhell. Oprócz tego, czekają na Ciebie dodatkowe korzyści:

  • nowe i sezonowe wskazówki dotyczące domu i ogrodu
  • aktualne instrukcje i poradniki majsterkowania na blogu Einhell
  • oferty, rabaty i konkursy naszych partnerów i sprzedaży fabrycznej Einhell
  • informacje o akcesoriach narzędziowych od kwb

Einhell – nie ma rzeczy niemożliwych!

Począwszy od wkrętarki akumulatorowej a skończywszy na elektrycznej kosiarce do trawy: Einhell Germany AG rozwija i sprzedaje zaawansowane technologicznie narzędzia dla pasjonatów majsterkowania, miłośników ogrodnictwa i rzemieślników. Nasza bogata oferta produktów zaspokoi rozmaite potrzeby związane z pracami w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Oprócz najwyższej jakości produktów, kompleksowej obsługi i przystępnych cen, marka Einhell oferuje narzędzia zapewniające łatwą i bezpieczną pracę oraz świetną zabawę przy realizacji własnych projektów podczas pracy.

Zapisz się do newslettera

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Einhell. Czytaj więcej