Power X-Change

Oferujmy narzędzia pracujące w oparciu o uniwersalne akumulatory. Kupując jedno urządzenie wyposażone w akumulator Power X-Change, możesz używać go do zasilania innych narzędzi pracujących w tym systemie. Akumulatory Power X-Change to moduły litowo-jonowe dające prąd o napięciu 18 V. Oferujemy akumulatory od 1,5 Ah do 6,0 Ah.

Nasze akumulatory wyposażone są w elektroniczne systemy, dzięki którym praca może być łatwiejsza, bardziej wydajna i jeszcze bezpieczniejsza. Specjalistyczne układy, w które wyposażyliśmy rozwiązania Power X-Change, kontrolują temperaturę ogniwa, napięcie oraz efektywność wykorzystania energii. Warto dodać, że nasze akumulatory są również wyposażone we wskaźnik zużycia energii, który we właściwym czasie powiadomi o tym, że akumulator musi zostać doładowany. Dodajmy tylko, że akumulatory Power X-Change działają również w technologii Twin-Pack, co oznacza, że dwa urządzenia o napięciu 18 V mogą zostać połączone baterię 36 V.

Innowacyjna technologia ładowania to tylko jeden z wielu atutów naszych urządzeń. Wielką zaletą narzędzi Einhell jest także fakt, że produkowane przez nas sprzęty wyposażone są w silniki bezszczotkowe. Rozwiązanie tego typy sprzyja oszczędności energii, chroniąc jednocześnie urządzenia przed nadmiernym przegrzewaniem się przy pracy. Silniki Triathlon, w które wyposażyliśmy nasze narzędzia, cechują się zwiększonym momentem obrotowym przy zmiennych prędkościach. Dzięki temu siły przenoszone są w bardziej efektywny sposób, a pobór energii potrzebnej do wykonania pracy znacząco spada.

Twój koszyk

Kategorie produktów

Promocja

Dostępność

Rodzaj silnika

Rodzaj zasilania

Ilość baterii w zestawie

Compare products

Scroll to Top