Więcej mocy. Więcej wytrzymałości. Dłuższa żywotność.

PurePOWER Brushless firmy Einhell.

Bezobsługowe, mocne i wydajne: silniki bezszczotkowe PurePOWER firmy Einhell oferują silne zalety w porównaniu z konwencjonalnymi silnikami ze szczotkami węglowymi, które mówią same za siebie.

Dlatego wyposażyliśmy nasze wysokowydajne narzędzia w nasze silniki PurePOWER Brushless z najnowocześniejszymi napędami bezszczotkowymi, które nie tylko zapewniają maksymalną moc i wydajność, ale także imponują najwyższymi wymaganiami we wszystkich dziedzinach i projektach. Straty wynikające z tarcia lub mimowolne przerwy w pracy spowodowane przegrzaniem silnika należą tym samym do przeszłości i umożliwiają dłuższą żywotność akumulatora oraz żywotność naszych narzędzi z silnikami bezszczotkowymi PurePOWER.

Einhell PurePOWER Brushless Energy

PurePOWER BRUSHLESS

Tylko od Einhell.

+ 0 %
WIĘCEJ MOCY
+ 0 %
DŁUŻSZY CZAS PRACY
+ 0 %
DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ

Cechy

Innowacyjna technika napędowa dla najwyższych wymagań.

Minimalizacja ścierania - maksymalizacja czasu pracy!

W konwencjonalnych silnikach ze szczotkami węglowymi ciepło powstaje w wyniku tarcia pomiędzy szczotkami węglowymi. To tarcie pobiera niepotrzebną energię z akumulatora, który dostarcza energii dla silnika. Ta zużyta energia nie jest więc już dostępna dla baterii lub urządzenia, co skutkuje krótszą żywotnością baterii.

Najnowocześniejsza technologia umożliwia budowę bezszczotkowych silników elektrycznych Einhell PurePOWER. Z naszymi węglowymi silnikami bezszczotkowymi nie ma tarcia, które wymagałoby dodatkowej energii. Dzięki temu silnik bezszczotkowy PurePOWER może efektywnie wykorzystywać energię z akumulatora i dłużej z nią pracować – korzyść: dłuższa i stała żywotność akumulatora oraz wyższa efektywność. Ta wydłużona żywotność baterii pozwala zaoszczędzić kilka cykli ładowania i umożliwia ukończenie dużych i wielokrotnych projektów bez przerwy. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, ale także cenną energię i zasoby. Maksymalna wydajność dzięki sterowaniu mikroprocesorowemu.
Einhell Brushless Energy
Einhell brushless energy

Maksymalna wydajność dzięki sterowaniu mikroprocesorowemu.

Mikroprocesor na płytce drukowanej silnika bezszczotkowego PurePOWER oblicza jego optymalne wykorzystanie energii. Ta optymalizacja prowadzi do maksymalnej sprawności, a tym samym do znacznie większej mocy niż w przypadku konwencjonalnych silników szczotkowych. Tę moc można wyraźnie odczuć: objawia się ona np. wyższym momentem obrotowym we wkrętarkach akumulatorowych tej samej wielkości.

Technologia ta pozwala na opracowanie znacznie bardziej kompaktowych urządzeń, ponieważ silniki mogą być zaprojektowane znacznie mniejsze przy zachowaniu tej samej mocy.

Wynikającą z tego zaletą silnika bezszczotkowego PurePOWER jest więc jego niewielki ciężar i kompaktowa budowa. Wkrętarka akumulatorowa PurePOWER zasilana silnikiem bezszczotkowym jest dzięki temu znacznie lżejsza i bardziej kompaktowa niż jej odpowiednik z silnikiem szczotkowym. W ten sposób znacznie poprawia się obsługa i komfort użytkowania narzędzi, co pozwala na wygodną pracę bez zmęczenia. Maksymalna żywotność. Gwarantowane.

Maksymalna żywotność. Gwarantowana.

Konwencjonalne silniki ze szczotkami węglowymi zużywają się na skutek tarcia szczotek. Ponieważ silniki bezszczotkowe PurePOWER pracują bez szczotek węglowych, nie podlegają więc zużyciu ani przestojom z powodu przegrzania, a zużycie w przypadku naszych silników również nie ma znaczenia.

Z tego powodu silniki bezszczotkowe PurePOWER pracują niemal bez końca.
Einhell brushless energy

Zalety

Potężne

Pełna moc - bez kompromisów

Lepsza wydajność dzięki sterowanemu mikroprocesorowo zarządzaniu mocą: Nasze bezszczotkowe silniki PurePOWER umożliwiają uzyskanie większej prędkości i momentu obrotowego w porównaniu z konwencjonalnymi silnikami elektrycznymi.
Wytrzymałe

Minimalne tarcie - dłuższy czas pracy

Idealny również do dużych projektów: Niskie wytwarzanie ciepła pozwala naszym silnikom bezszczotkowym pracować dłużej przy wysokiej mocy bez przegrzania.
Bezobsługowe

Brak zużycia - pełna niezawodność

Silniki bezszczotkowe nie podlegają zużyciu szczotek węglowych na skutek ścierania mechanicznego. W porównaniu do konwencjonalnych silników ze szczotkami węglowymi znacznie zwiększa to ich żywotność.
Kompaktowe

Mniejszy silnik - większy efekt

Ponieważ silniki bezszczotkowe mogą być projektowane bardziej kompaktowo, oszczędzają wiele miejsca i wagi – dla szczególnie lekkich i ergonomicznych narzędzi.
Zrównoważone

Oszczędność kosztów i zasobów

Dłuższa żywotność silników bezszczotkowych PurePOWER zwiększa również żywotność eksploatowanych z nimi narzędzi Power X-Change. Pozwala to nie tylko na zaoszczędzenie kosztów przy ewentualnych nowych zakupach, ale także na zachowanie cennych zasobów.
Gwarancja

Gwarantowany okres użytkowania

Przekonani o trwałości i wytrzymałości naszych silników bezszczotkowych PurePOWER, udzielamy 10-letniej gwarancji na silnik urządzenia zasilanego bateriami Power X-Change.

GWARANCJA

10 lat gwarancji na silniki PurePOWER Brushless.

Przekonani o trwałości i wytrzymałości naszych silników bezszczotkowych PurePOWER, oferujemy 10-letnią gwarancję na Twój silnik bezszczotkowy PurePOWER.

Wystarczy zarejestrować swoje urządzenie online, aby uzyskać rozszerzoną gwarancję. Jak to dokładnie działa, wyjaśniamy tutaj:

PUREPOWER BRUSHLESS

Narzędzia warsztatowe i urządzenia ogrodowe.

TP-CD 18/50 Li BL-Solo
Wiertarko-wkrętarka

TE-CD 18/50 Li BL-Solo

TP-CS 18/190 Li BL-Solo
Pilarka ręczna

TP-CS 18/190 Li BL-Solo

HEROCCO 36/28
Młot udarowy

HEROCCO 36/28

TP-AP 18/28 Li BL-Solo
Piła szablasta

TP-AP 18/28 Li BL-Solo

GE-CL 36/35 Li
Piła łańcuchowa

GE-CL 36/35 Li-Solo

AXXIO 18/125
Szlifierka kątowa

AXXIO 18/125

Technologia bezszczotkowa wyjaśniona

Wywiad z dr Markusem Thannhuberem - Członkiem Zarządu Einhell AG

Twój koszyk
Scroll to Top
Scroll to Top