Serwis Einhell

Oto Einhell Polska

Einhell – nie ma rzeczy niemożliwych!

Einhell Polska sp. z o.o. jest częścią grupy Einhell AG, której początki sięgają 1964 roku. Od ponad 50 lat marka Einhell oznacza rozwiązania dla majsterkowiczów i hobbystów, którzy swoje zainteresowania rozwijają w domu, ogrodzie i warsztacie. Od wkrętarki akumulatorowej do piły ukośnej, Einhell rozwija i sprzedaje innowacyjne produkty w ponad 90 krajach i poprzez 44 oddziały.
Od czasu, gdy Josef Thannhuber rozpoczął działalność jako jednoosobowa firma w Niemczech w 1964 roku, przedsiębiorstwo rozwinęło się do rangi wyróżniającego się pracodawcy dla ponad 2000 pracowników na całym świecie. Ale Einhell oznacza o wiele więcej: to my mamy proste rozwiązania, jakość i realną obsługę w najlepszym stosunku ceny do jakości. To my inspirujemy funkcjonalnymi produktami i innowacjami oraz tworzymy nieograniczone możliwości dla naszych klientów.

Wizja i misja

Najwyższa
jakość

Dowiedz się więcej
o akumulatorach Einhell

Troska
o klienta

W czym możemy
dziś pomóc?

Bezprzewodowa
wolność

Poznaj możliwości
Power X-Change

Nasza filozofia
Poprzez niezawodną jakość i pierwszorzędny serwis
przy bezkonkurencyjnym stosunku ceny do jakości
zapewniamy swobodę i radość z pracy.

Historia sukcesu rodzinnej firmy

Jak Einhell stał się Einhellem?

Kiedy na początku lat sześćdziesiątych Josef Thannhuber przejął firmę instalacyjną swojego wuja Hansa Einhella, nie miał pojęcia o historii sukcesu, którą napisze. Dziś, ponad 50 lat później, grupa Einhell jest jednym z globalnych liderów rynku w sektorze DIY (Do-It-Yourself). Dziesiątki lat ciężkiej pracy, niestrudzonego poświęcenia i przedsiębiorczego przewidywania opłaciły się. Nie ma rzeczy niemożliwych!

Grupa Einhell w liczbach

Rok założenia
1
Pracowników
0
Spółki
0
Obrót korporacyjny
0 m.€

Zajrzyj na naszego bloga

Dołącz do odbiorców naszego newslettera

Twój koszyk
Scroll to Top