Einhell - Official Home & Garden Expert klubu
FC Bayern Monachium.

Mia san Partner

Einhell i FC Bayern

W poszukiwaniu partnera, dla którego tak samo ważna jak dla nas jest wydajność i wytrzymałość, który ceni siłę, elastyczność i konsekwentnie dąży do swoich celów, znaleźliśmy to, czego szukaliśmy: od sierpnia 2021 roku Einhell, jako Złoty Partner, otrzymał miano Home & Garden Expert klubu FC Bayern. Na stadionie i poza Allianz Areną wspieramy FC Bayern Monachium, realizując ekscytujące projekty z naszym systemem akumulatorowym Power X-Change, aby piłkarze mogli dać z siebie wszystko na murawie.

Partnerstwo

Na jednym poziomie

Inspirujemy ludzi poprzez nasze codzienne zaangażowanie. Pracując jako zespół z wydajnością i wytrwałością, aby sprostać każdemu wyzwaniu. W ten sposób przekonując własną technologią i kompetencją. Einhell i FC Bayern łączy nie tylko miłość do ojczyzny w sercu Bawarii, ale przede wszystkim wspólne wartości i podejście. Jako zespół stojący za drużyną FC Bayern z dumą ogłaszamy, że zostaliśmy oficjalnym Home & Garden Expert klubu, zapewniając fachową obsługę i umożliwiając płynną organizację meczów i treningów.

Potężny partner spotyka się z niemieckim mistrzem. Misja? Wejście na wyższy poziom!

Zwycięstw w testach produktowych
0
Zdobyte mistrzostwa Niemiec w piłce nożnej
0
Partnerów
0
Wspólna misja
0

Doskonałe warunki treningowe

dzięki bezprzewodowej mocy

Za każdym silnym zespołem stoi silny partner. Wyposażeni w nasze wydajne urządzenia akumulatorowe, ogrodnicy na Säbener Straße dają z siebie wszystko, aby zawodnicy FC Bayern Monachium mogli osiągać najwyższe wyniki od początku sezonu. Jako Official Home & Garden Expert klubu FC Bayern Monachium cieszymy się, że dzięki naszemu systemowi akumulatorowemu Power X-Change możemy wnieść mały wkład w to, aby drużyna mogła sprostać wszystkim wyzwaniom w nadchodzącym sezonie.

Official Home & Garden Expert klubu FC Bayern Monachium.
Twój koszyk
Scroll to Top