Einhell jest dumnym partnerem

Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team.

Od 1 stycznia 2023 roku Einhell został nowym partnerem zespołu Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team i wspiera go w najwyższej klasie wyścigów samochodowych jako „Official Tool Expert„. Jako dumny partner zespołu, wspieramy zespół Mercedesa naszymi akumulatorowymi narzędziami oraz demonstrujemy naszą bezprzewodową doskonałość w najbardziej ekstremalnych warunkach.

DWÓCH PARTNERÓW. MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ.

Odtwórz film na temat Einhell Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team

Bezprzewodowa perfekcja osiąga nowy poziom.

Najważniejsza jest technologia. Moc. Wytrzymałość. I pasja. Tylko dzięki nim można osiągnąć najlepsze wyniki. Formuła 1 i Mercedes-AMG PETRONAS F1 jak żaden inny sport jest prawdziwym symbolem jakości, najwyższej wydajności i wytrzymałości, a także innowacji technologicznych. Dokładnie te cechy charakteryzują również baterie i narzędzia firmy Einhell. Zarówno Einhell, jak i Mercedes-AMG PETRONAS F1 używa wyłącznie najlepszych komponentów oraz najbardziej inteligentnych i wydajnych systemów.
Jesteśmy dumni, że możemy wspierać najbardziej utytułowany team ostatniej dekady w Formule 1 naszymi narzędziami akumulatorowymi jako "Official Tool Expert" i w ten sposób wystawić naszą wiedzę o akumulatorach na próbę w najbardziej wymagających warunkach.

"Jesteśmy dumni, że będziemy wspierać najbardziej utytułowany team ostatniej dekady w Formule 1 naszymi narzędziami akumulatorowymi jako "Official Tool Expert" i w ten sposób wystawiamy naszą wiedzę o akumulatorach na próbę w najbardziej wymagających warunkach."

Einhell i Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team - to 'perfect match'!

Wywiad z Toto Wolffem - Dyrektorem generalny i szef zespołu Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team.

Toto, co łączy zespół Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team i Einhell?

Toto: Myślę, że podstawą tego, co robi zarówno Einhell, jak i zespół Mercedes-AMG PETRONAS Formula 1, jest technologia. Chodzi o pionierstwo i wyznaczanie standardów w branży. Kolejną rzeczą jest energia i determinacja kierownictwa wyższego szczebla. Od naszego pierwszego spotkania było jasne, że mamy „match” pomiędzy zespołem Mercedes-AMG PETRONAS Formula 1 Team, a Einhellem. Wyznajemy ten sam unikalny zestaw wartości, a to tworzy wspaniałe podstawy dla naszego partnerstwa.

Toto, Ty jako dyrektor generalny w swoim zespole masz ambicję, aby zostawać mistrzem świata co roku. Czy wymagasz tej ambicji również od swoich partnerów?

Toto: To jasne, że żaden zespół ani żadna firma nie może co roku zdobywać mistrzostwa, ale możemy się jak najwięcej nauczyć i dążyć do ciągłego, stabilnego sukcesu. Z naszymi partnerami dzielimy tę samą ambicję osiągnięcia sukcesu. Od naszego pierwszego spotkania było jasne, że istnieje zgodność pomiędzy Mercedes-AMG PETRONAS Formula One Team i Einhell. Nasze wspólne wartości tworzą świetną podstawę dla owocnego partnerstwa.

Einhell Mercedes MAPF1 Toto Wolff

"Jesteśmy zachwyceni partnerstwem z Einhell. Konsekwentnie wyznaczają nowe standardy w branży, dzięki ciągłemu rozwojowi swojej technologii. Używając z narzędzi i urządzeń akumulatorowych firmy Einhell, będziemy korzystać z najnowszej technologii zapewniającej maksymalną wydajność."

Einhell Mercedes MAPF1

Toto, a czy zaczniemy widzieć produkty Einhell używane w garażu?

Toto: Absolutnie! Nasi mechanicy i inżynierowie już analizują wybór produktów. Będziemy odwiedzać siedzibę Einhell, aby jak najlepiej poznać markę. To ważne dla sukcesu naszego partnerstwa; nasz zespół przejdzie szkolenie z zakresu produktów Einhell i zaczniemy wdrażać użycie elektronarzędzi akumulatorowych w naszym garażu.

Nie możemy doczekać się dalszego owocnego partnerstwa.

Zostań częścią teamu i śledź naszą kolejną misję - startujemy w 2023!

Einhell Mercedes MAPF1
Twój koszyk
Scroll to Top