Prawdziwy kunszt inżynierski dla innowacyjnej technologii
Najwyższa precyzja i najnowocześniejsze procesy produkcyjne

Jesteśmy ekspertami od akumulatorów

Nasze akumulatory Power X-Change spełniają najsurowsze normy jakości i bezpieczeństwa.

Akumulator narzędziowy składa się z wielu różnych komponentów. Dopiero gdy wszystkie komponenty spełniają najwyższe wymagania jakościowe, montujemy je w pakiet akumulatorów Power X-Change. W ten sposób zapewniamy nie tylko odpowiednią wydajność, ale także niezbędne bezpieczeństwo – podczas załadunku, podczas transportu i podczas intensywnego użytkowania.

Technologia

Jakość

Wytrzymałość

"W Power X-Change bezpieczeństwo i funkcjonalność są na pierwszym miejscu. Dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół."

Zobacz, co wyróżnia poszczególne elementy
naszego systemu akumulatorowego Power X-Change:

Ogniwa

Najwyższa jakość - sprawdzone bezpieczeństwo

W naszych akumulatorach Power X-Change stosowane są wyłącznie wysokiej jakości ogniwa litowo-jonowe od znanych międzynarodowych producentów. W ten sposób zapewniamy, że zawsze jesteśmy wyposażeni w niezmiennie wysoką jakość, przestrzegając jednocześnie najsurowszych norm bezpieczeństwa.

Wybierając nasze ogniwa akumulatorowe, nie polegamy tylko na dobrej nazwie: każde ogniwo akumulatorowe Power X-Change przechodzi zautomatyzowaną i niezależną procedurę testową, aby zagwarantować 100% bezpieczeństwo, nawet po latach intensywnego użytkowania.

Ogniwa litowo-jonowe
Wydajne chłodzenie akumulatora

Pakiety baterii

Wybrane ogniwa - wyselekcjonowane komponenty

Ponieważ dokładne specyfikacje poszczególnych ogniw mogą się różnić w zależności od produkcji, zapewniamy maksymalną spójność i bezpieczeństwo przy ścisłych kryteriach selekcji. Każdy pakiet baterii Power X-Change składa się z ogniw, które idealnie ze sobą współgrają.

Pozostałe komponenty naszego akumulatora również muszą sprostać najwyższym wymaganiom. Od wydajnego chłodzenia poszczególnych komponentów, po odporną na wstrząsy i pyłoszczelną obudowę z tworzywa sztucznego: ciągłe kontrole i testy praktyczne sprawiają, że nasz akumulator jest jednym z najlepszych akumulatorów narzędziowych na rynku.

Aktywny system zarządzania baterią

Inteligentna elektronika - efektywna ochrona baterii

Oprócz ścisłej kontroli i wytycznych podczas produkcji, system aktywnego zarządzania baterią zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wydajność – dla większenia żywotności intensywnie używanej baterii. Nasz system aktywnego zarządzania akumulatorem monitoruje wszystkie czynniki istotne dla bezpieczeństwa wewnątrz każdego akumulatora Power X-Change i kontroluje optymalne wykorzystanie poszczególnych ogniw.

W ten sposób skutecznie zapobiegamy typowym uszkodzeniom baterii takim jak głębokie rozładowanie, przepięcie, przegrzanie, samorozładowanie czy efekt pamięci: aktywny system zarządzania akumulatorem rozpoznaje szkodliwe wpływy na wczesnym etapie i skutecznie im przeciwdziała. A jeśli stan akumulatora jest krytyczny,  system wyłącza zasilanie.

Active battery management system
Ładowarka Einhell Power X-Change

Stacje ładujące

Niezawodna wydajność - bezpieczna obsługa

Specjalna ładowarka Power X-Change jest nie tylko bardzo wydajna, ale także wyjątkowo bezpieczna. Kilka wewnętrznych modułów sterujących zapewnia równomierne i bezbłędne ładowanie ogniw w pakietach ogniw. Nie tylko wydłuża to żywotność baterii, ale także stanowi o bezpieczeństwie.

W ten sposób ładowarka unika zwarć między ogniwami, gdy temperatura jest zbyt niska i wyłącza się automatycznie w przypadku awarii lub pełnego naładowania akumulatora.

Urządzenia Power X-Change

Wielofunkcyjny system - doskonała współpraca

Złożony i rozbudowany system akumulatorów działa bezpiecznie i niezawodnie tylko wtedy, gdy obsługiwane urządzenia są również precyzyjnie dostosowane do wymagań. Dlatego podczas projektowania i rozwoju narzędzi Power X-Change i narzędzi ogrodniczych postawiliśmy specjalne wymagania dotyczące elektroniki wbudowanej w urządzenia.

Stałe kontrole i testy zapewniają, że w szczególności komponenty wrażliwe na ciepło i ogień spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszystkie urządzenia Power X-Change przechodzą również certyfikację niezależnych jednostek testujących.

jeden-akumulator-1000-mozliiwosci
Twój koszyk
Scroll to Top