Prawdziwy kunszt inżynierski dla innowacyjnej technologii
Najwyższa precyzja i najnowocześniejsze procesy produkcyjne
Prawdziwy kunszt inżynierski dla innowacyjnej technologii
Najwyższa precyzja i najnowocześniejsze procesy produkcyjne​

Jesteśmy ekspertami od akumulatorów

Nasze akumulatory Power X-Change spełniają najsurowsze normy jakości i bezpieczeństwa.

Akumulator narzędziowy składa się z wielu różnych komponentów. Dopiero gdy wszystkie komponenty spełniają najwyższe wymagania jakościowe, montujemy je w pakiet akumulatorów Power X-Change. W ten sposób zapewniamy nie tylko odpowiednią wydajność, ale także niezbędne bezpieczeństwo – podczas załadunku, transportu i intensywnego użytkowania.

Technologia

Jakość

Wytrzymałość

Zobacz, co wyróżnia poszczególne elementy naszego systemu akumulatorowego Power X-Change
Zobacz, co wyróżnia poszczególne elementy naszego systemu akumulatorowego Power X-Change

Ogniwa

Najwyższa jakość - sprawdzone bezpieczeństwo

W naszych akumulatorach Power X-Change stosowane są wyłącznie wysokiej jakości ogniwa litowo-jonowe od znanych międzynarodowych producentów. W ten sposób zapewniamy, że zawsze jesteśmy wyposażeni w niezmiennie wysoką jakość, przestrzegając jednocześnie najsurowszych norm bezpieczeństwa.

Wybierając nasze ogniwa akumulatorowe, nie polegamy tylko na dobrej nazwie: każde ogniwo akumulatorowe Power X-Change przechodzi zautomatyzowaną i niezależną procedurę testową, aby zagwarantować 100% bezpieczeństwo, nawet po latach intensywnego użytkowania.

Pakiety baterii

Wybrane ogniwa - wyselekcjonowane komponenty
Ze względu na naturalne odchylenia w dokładnych specyfikacjach poszczególnych ogniw, dbamy o najwyższą stałość i bezpieczeństwo poprzez rygorystyczne kryteria wyboru. Każdy pakiet akumulatorowy Power X-Change składa się z ogniw, które zostały wcześniej zmierzone i idealnie dopasowane do siebie. Jednak również wszystkie inne komponenty naszego pakietu akumulatorowego muszą spełniać najwyższe wymagania. Od efektywnego chłodzenia układu poszczególnych elementów po obudowę z tworzywa sztucznego odporną na uderzenia i kurz: ciągłe kontrole, testy praktyczne i dalszy rozwój sprawiają, że nasz pakiet akumulatorowy jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych akumulatorów narzędziowych dostępnych na rynku.

Aktywny system zarządzania baterią

Inteligentna elektronika - efektywna ochrona baterii

Oprócz ścisłej kontroli i wytycznych podczas produkcji, system aktywnego zarządzania baterią zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wydajność – dla większenia żywotności intensywnie używanej baterii. Nasz system aktywnego zarządzania akumulatorem monitoruje wszystkie czynniki istotne dla bezpieczeństwa wewnątrz każdego akumulatora Power X-Change i kontroluje optymalne wykorzystanie poszczególnych ogniw.

W ten sposób skutecznie zapobiegamy typowym uszkodzeniom baterii takim jak głębokie rozładowanie, przepięcie, przegrzanie, samorozładowanie czy efekt pamięci: aktywny system zarządzania akumulatorem rozpoznaje szkodliwe wpływy na wczesnym etapie i skutecznie im przeciwdziała. A jeśli stan akumulatora jest krytyczny,  system wyłącza zasilanie.

einhell-urządzenie-zasilane-sieciowo-ładowarka-pxc-x-boost-18v-6a-4512064

Bezpieczne ładowanie

Idealne połączenie: akumulatory i ładowarki Power X-Change

Idealnie dopasowane: ładowarki Einhell Power X-Charger. Nasze ładowarki specjalnie przeznaczone do akumulatorów Power X-Change są nie tylko wydajne, ale także szczególnie bezpieczne. Wiele wewnętrznych modułów sterowania zapewnia równomierne i bezbłędne ładowanie ogniw w akumulatorach. Inteligentne zarządzanie ładowaniem nie tylko przedłuża żywotność akumulatorów, ale również stanowi dodatkowy czynnik bezpieczeństwa. Ładowarka zapobiega zwarciom między ogniwami przy zbyt niskich temperaturach i automatycznie wyłącza się w przypadku awarii lub gdy akumulator jest już w pełni naładowany.

Urządzenia Power X-Change

Wielofunkcyjny system - doskonała współpraca

Złożony i rozbudowany system akumulatorów działa bezpiecznie i niezawodnie tylko wtedy, gdy obsługiwane urządzenia są również precyzyjnie dostosowane do wymagań. Dlatego podczas projektowania i rozwoju narzędzi Power X-Change i narzędzi ogrodniczych postawiliśmy specjalne wymagania dotyczące elektroniki wbudowanej w urządzenia.

Stałe kontrole i testy zapewniają, że w szczególności komponenty wrażliwe na ciepło i ogień spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszystkie urządzenia Power X-Change przechodzą również certyfikację niezależnych jednostek testujących.

System akumulatorowy Power X-Change
Twój koszyk
Scroll to Top