Skontaktuj się z nami

Centrala Einhell

Einhell Polska Sp. z o.o.

ul. Wymysłowskiego 1

50-080 Nowa Wieś Wrocławska

einhell@einhell.pl

 

poniedziałek – czwartek: 8.15 – 16.30

piątek: 8.00 – 15.00

 

Dział handlowy – hurt


Magdalena Skarbowska

magdalena.skarbowska@einhell.pl

+48 71 360 30 58

 

Tomasz Świder

tomasz.swider@einhell.pl

+48 71 360 30 56

 

Dział handlowy – sieci


Bartosz Przelaskowski

bartosz.przelaskowski@einhell.pl

+48 71 360 30 61

 

Dział celno – logistyczny


Agata Subocz-Andrzejuk

agata.subocz@einhell.pl

+48 71 360 30 69

 

Księgowość


Anna Jeziorska

anna.jeziorska@einhell.pl

+48 71 360 30 70

 

Marketing


marketing@einhell.pl

+48 71 360 30 99

 

Serwis Einhell

Klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Razem z naszym zespołem serwisowym zajmujemy się wszystkimi pytaniami i wątpliwościami. Prosto. Szybko. Skutecznie. Jak możemy pomóc? Napisz do nas!

 

Od poniedziałku do piątku
godziny pracy:

poniedziałek – czwartek: 8:15 do 16:30

piątek: 8:00 do 15

 

Faktury korekty, obsługa reklamacji


serwis@einhell.pl

+48 71 360 30 77

 

Części zamienne, naprawy, pomoc techniczna


serwis@einhell.pl

+48 71 360 30 76

 

Kierownik serwisu


serwis@einhell.pl

+48 71 360 30 81

Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twoje wątpliwości i problemy.

Zespół Einhell Polska

Nasza siedziba:

Einhell – nie ma rzeczy niemożliwych!

Począwszy od wkrętarki akumulatorowej a skończywszy na elektrycznej kosiarce do trawy: Einhell Germany AG rozwija i sprzedaje zaawansowane technologicznie narzędzia dla pasjonatów majsterkowania, miłośników ogrodnictwa i rzemieślników. Nasza bogata oferta produktów zaspokoi rozmaite potrzeby związane z pracami w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Oprócz najwyższej jakości produktów, kompleksowej obsługi i przystępnych cen, marka Einhell oferuje narzędzia zapewniające łatwą i bezpieczną pracę oraz świetną zabawę przy realizacji własnych projektów podczas pracy.

Zapisz się do newslettera

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Einhell. Czytaj więcej