Einhell Power X-Change. Bezprzewodowa perfekcja.

Jeden akumulator do ponad 300 różnych urządzeń do domu i ogrodu.

Koniec z plątaniną kabli! Power X-Change to rozbudowany system akumulatorów firmy Einhell. Dzięki nowoczesnej technologii i ambitnym pomysłom, udało nam się stworzyć system akumulatorów do zasilania elektronarzędzi, który sprawia, że wymiana akumulatorów i narzędzi jest dziecinnie prosta.

Brzmi dobrze? Nic dziwnego – to aktualnie najlepsze rozwiązanie na rynku! Power X-Change jest jedynym w swoim rodzaju systemem zasilania, w którym jeden typ akumulatora służy do zasilania wszystkich bezprzewodowych elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych Einhell serii Power X-Change.

Odkryj swoje możliwości z Power X-Change

Odpowiednie urządzenia bezprzewodowe do każdego zastosowania

Niezależnie od tego, czy chcesz wiercić, wkręcać, piłować czy kosić trawnik – odkryj system akumulatorów Power X-Change firmy Einhell już teraz. Ponad 300 bezprzewodowych narzędzi do warsztatu i ogrodu gwarantuje bezprzewodową swobodę we wszystkich Twoich projektach.

System Power X-Change

Bezprzewodowa
wolność

Dowiedz się więcej

Narzędzia
Power X-Change

Przejdź do produktów

Wytrzymałe
akumulatory

Dobierz swój zestaw

Bezprzewodowa wolność.

W warsztacie i w ogrodzie.

Bezprzewodowa wolność - Power X-Change

Nie musisz się już martwić o przedłużacze, które są za krótkie ani o za małą ilość gniazdek. Wystarczy włożyć baterię i jesteś gotowy do pracy, niezależnie od tego, czy jest to kosiarka, pompa ogrodowa, młot obrotowy czy odkurzacz do pracy na mokro lub na sucho. To jest poczucie bezprzewodowej wolności. To jest Power X-Change. To jest nasza misja!

Nowoczesna technika.

Najwyższa jakość.

Bezprzewodowa wolność - Power X-Change. Bezprzewodowe wiertarki, wkrętarki, szlifierki, a nawet młoty

Najważniejszym elementem naszych urządzeń, są akumulatory Power X-Change. Dlatego w bateriach stosowane są tylko najlepsze komponenty, takie jak najnowsza generacja wydajnych ogniw Li-Ion i nasza inteligentna, sterowana procesorem elektronika akumulatorów, Active Battery Management System. To sprawia, że ​​nasz akumulator Power X-Change jest jednym z najbezpieczniejszych w branży, a także zapewnia wydajność, niezawodność i trwałość. Zwracamy również uwagę na długowieczność ze wszystkimi innymi podzespołami, np. w postaci silników bezszczotkowych.

Wytrzymałość.

Wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

Power X-Change to najlepsze dostępne rozwiązanie akumulatorowe na rynku

Dzięki różnym dostępnym pojemnościom (Ah) żywotność baterii można dostosować do każdego projektu. Niezależnie od tego, czy chcesz powiesić półkę, czy zbudować cały domek na drzewie. Niezależnie od tego, czy twoje podwórko ma rozmiar ręcznika, czy boiska do piłki nożnej. Dzięki dwóm naprzemiennie używanym bateriom możesz pracować prawie bez przerwy. Więc bez względu na to, jak duże jest wyzwanie, dzięki Power X-Change jesteś w stanie mu sprostać.

Wydajne baterie: Potężne urządzenia

Nasze akumulatory Power X-Change są szczególnie wydajne. Dzięki mocy do 1350W narzędzia akumulatorowe i narzędzia ogrodowe w niczym nie ustępują swoim przewodowym odpowiednikom. Zamiast przestawiać się na baterie 36V dla bardziej wydajnych urządzeń, Power X-Change łączy moc dwóch baterii dzięki technologii Twin-Pack. Dzięki temu osiągamy aż 2700 watów! Ponadto, zapewnia to większy porządek w szafie narzędziowej, oszczędza pieniądze, a przede wszystkim 18-woltowe akumulatory można potem ponownie używać pojedynczo.

Mocne akumulatory Power X-Change
Technologia Twin-Pack

18V + 18V = 36V! Technologia Twin-Pack

Dzięki różnym napięciom i pojemnościom, możesz dostosować wydajność akumulatora do swoich zastosowań i urządzeń. Dla szczególnie wydajnych urządzeń, takich jak wybrane kosiarki, piły łańcuchowe czy odkurzacze do pracy na mokro i sucho, opracowaliśmy technologię Twin-Pack. Pozwala ona korzystać jednocześnie z dwóch akumulatorów Power X-Change – dla prawdziwej mocy 36 V o wydajności 2700 watów.

Aby zwiększyć moc i czas pracy dla urządzeń 36V bez kłopotów z ładowaniem, wprowadziliśmy dodatkową technologię Double Twin-Pack, dodając jeszcze dwa akumulatory. W ten sposób używane są cztery baterie. Gdy wyczerpią się pierwsze dwie baterie, system automatycznie przełącza się na dwa dodatkowe akumulatory. Na przykład akumulatorowa kosiarka GE-CM 36/47 HW Li może skosić cały trawnik o powierzchni 500 m² + 500 m² = 1000 m² na jednym ładowaniu akumulatora!

Dodatkowa moc baterii: Power X-Change Plus


Akumulatory różnią się nie tylko czasem pracy i wagą. Kluczowa jest również moc, jaką dostarczają. Na przykład, jeśli chcesz korzystać ze szlifierki kątowej do cięcia, czas pracy (porównując wartości Ah) zazwyczaj nie jest decydujący – istotna jest natomiast wystarczająca moc. Można to porównać do samochodu. Na wzniesieniach lub podczas wyprzedzania potrzebna jest większa moc, czyli więcej KM/kW. Dzięki technologii Power X-Change Plus, przy tej samej liczbie ogniw, dostępna jest większa mocDzięki wyrafinowanej konstrukcji akumulatora oraz ukierunkowanemu doborowi szczególnie wydajnych ogniw, Power X-Change Plus oznacza nie tylko większą moc, ale także dłuższy czas pracy i żywotność.

Akumulator 2 w 1: Technologia Multi-Ah

Multi-Ah: Innowacja akumulatorowa od Einhell daje użytkownikowi dwie możliwości: albo 300% dłuższą żywotność, albo 60% dłuższy czas pracy. W naszej ofercie Power X-Change znajdziesz dwa modele akumulatorów Multi-Ah. Oprócz akumulatora o pojemności od 4 do 6 Ah, możesz wybrać także model od 5 do 8 Ah. Przełączanie z akumulatora 5 Ah na 8 Ah jest bardzo proste i odbywa się za pomocą jednego przycisku. Przy używaniu akumulatora jako 5 Ah, ogniwa są szczególnie chronione. Dzięki temu ma on przynajmniej trzykrotnie dłuższą całkowitą żywotność w porównaniu do zwykłych akumulatorów litowo-jonowych. Akumulator 8 Ah ma normalną żywotność, ale jest idealny do maksymalnego czasu pracy przy aplikacjach wymagających dużej pojemności, takich jak akumulatorowa kosiarka czy akumulatorowy odkurzacz na mokro-sucho, ponieważ zapewnia o 60% dłuższy czas pracy (w porównaniu do akumulatora 5 Ah).

Maksymalna ochrona: Technologia SEALED

Wodoodporny i całkowicie odporny na kurz? Tak, to możliwe! Nasze akumulatory Power X-Change z technologią SEALED są chronione przed strumieniami wody i kurzem zgodnie z klasą ochrony IP57. Niezależnie od tego, czy jest to woda, trociny czy metalowy pył – akumulator SEALED z niebieskim pierścieniem wytrzymuje wszystkie trudności i nie ulega uszkodzeniu nawet po 30 minutach w wodzie na głębokości 1 metra. Dzięki zabezpieczeniu przed zwarciem na dodatkowym styku przy złączu akumulatora, czujniki wykrywają kontakt z wodą i automatycznie wyłączają elektronikę. Dzięki temu akumulator nie ulega uszkodzeniu. Gdy tylko wyschnie, może być ponownie używany w normalny sposób. Technologia zastosowana w akumulatorze SEALED odpowiada technologii akumulatora Power X-Change Plus: szczególnie wydajne ogniwa zapewniają większą moc, dłuższy czas pracy i dłuższą żywotność.

System akumulatorowy Power X-Change

Jeden akumulator do wszystkich urządzeń

Od kosiarek, przez młoty udarowe, po akumulatorowe ukośnice: Power X-Change to pierwszy bezprzewodowy system oferujący szeroki wybór narzędzi dla hobbystów i majsterkowiczów. Do rodziny PXC należy już ponad 300 urządzeń, a liczba ta cały czas rośnie! Dotychczas udało nam się zintegrować kilka produktów naszych partnerów współpracujących z naszym systemem Power X-Change, na przykład elektryczny hulajnogi GOVECS, elektryczne pojazdy dla dzieci Jamara oraz logistyczny system transportowy Blickle.

Informacje techniczne
Dowiedz się, co sprawia, że akumulatory
Power X-Change są tak wyjątkowe

Czy już korzystasz z systemu Power X-Change?

Rodzaj akumulatora
10
Urządzeń
0
Poplątanych kabli
100
Power X-Change save energooszczędność

Sprytne oszczędzanie

Gdy posiadasz jeden akumulator (lub dwie baterie do urządzeń 36V) i ładowarkę, wszystkie inne urządzenia możesz kupić „solo”, czyli bez baterii i ładowarki. Pozwala to sprytnie zaoszczędzić pieniądze bez żadnych kompromisów w zakresie sprzętu lub jakości.

Power X-Change jest ecofriendly

Ochrona środowiska

Power X-Change umożliwia używanie jednego rodzaju akumulatora do wszystkich narzędzi i urządzeń ogrodowych, zamiast kupować oddzielne akumulatory i ładowarki dla każdego urządzenia. Dzięki tej uniwersalnej zasadzie, potrzeba ogółem mniej akumulatorów i ładowarek. Dzięki temu nie tylko zmniejszasz bałagan związany z akumulatorami w domu, ale także oszczędzasz zasoby i tym samym środowisko.

Chcesz więcej mocy Power X-Change?

Zapisz się do naszego newslettera lub zobacz najpoteżniejsze elektronarzędzia akumulatorowe do domu i ogrodu.

Twój koszyk
Scroll to Top