System akumulatorowy Einhell Power X-Change

Einhell Power X-Change. Bezprzewodowa perfekcja.

Jeden akumulator do ponad 300 różnych urządzeń do domu i ogrodu.

Koniec z plątaniną kabli! Power X-Change to rozbudowany system akumulatorów firmy Einhell. Dzięki nowoczesnej technologii i ambitnym pomysłom, udało nam się stworzyć system akumulatorów do zasilania elektronarzędzi, który sprawia, że wymiana akumulatorów i narzędzi jest dziecinnie prosta.

Brzmi dobrze? Nic dziwnego – to aktualnie najlepsze rozwiązanie na rynku! Power X-Change jest jedynym w swoim rodzaju systemem zasilania, w którym jeden typ akumulatora służy do zasilania wszystkich bezprzewodowych elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych Einhell serii Power X-Change.

System Power X-Change

Bezprzewodowa
wolność

Dowiedz się więcej

Narzędzia
Power X-Change

Przejdź do produktów

Wytrzymałe
akumulatory

Dobierz swój zestaw

Oto Power X-Change.

Poznaj system akumulatorowy od Einhell.

Odkryj swoje możliwości z Power X-Change

Odpowiednie narzędzia na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy chcesz wiercić, wkręcać, piłować czy kosić trawnik – odkryj system akumulatorów Power X-Change firmy Einhell już teraz. Ponad 250 bezprzewodowych narzędzi do warsztatu i ogrodu gwarantuje bezprzewodową swobodę we wszystkich Twoich projektach.

Szukasz urządzeń do domu czy do ogrodu?

Narzędzia ogrodowe
Mocne i solidne
Kliknij tutaj
Akcesoria
Proste i praktyczne
Kliknij tutaj
Previous slide
Next slide

Bezprzewodowa wolność.

W warsztacie i w ogrodzie.

Bezprzewodowa wolność - Power X-Change

Nie musisz się już martwić o przedłużacze, które są za krótkie ani o za małą ilość gniazdek. Wystarczy włożyć baterię i jesteś gotowy do pracy, niezależnie od tego, czy jest to kosiarka, pompa ogrodowa, młot obrotowy czy odkurzacz do pracy na mokro lub na sucho. To jest poczucie bezprzewodowej wolności. To jest Power X-Change. To jest nasza misja!

Nowoczesna technika.

Najwyższa jakość.

Bezprzewodowa wolność - Power X-Change. Bezprzewodowe wiertarki, wkrętarki, szlifierki, a nawet młoty

Najważniejszym elementem naszych urządzeń, są akumulatory Power X-Change. Dlatego w bateriach stosowane są tylko najlepsze komponenty, takie jak najnowsza generacja wydajnych ogniw Li-Ion i nasza inteligentna, sterowana procesorem elektronika akumulatorów, Active Battery Management System. To sprawia, że ​​nasz akumulator Power X-Change jest jednym z najbezpieczniejszych w branży, a także zapewnia wydajność, niezawodność i trwałość. Zwracamy również uwagę na długowieczność ze wszystkimi innymi podzespołami, np. w postaci silników bezszczotkowych.

Wytrzymałość.

Wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

Power X-Change to najlepsze dostępne rozwiązanie akumulatorowe na rynku

Dzięki różnym dostępnym pojemnościom (Ah) żywotność baterii można dostosować do każdego projektu. Niezależnie od tego, czy chcesz powiesić półkę, czy zbudować cały domek na drzewie. Niezależnie od tego, czy twoje podwórko ma rozmiar ręcznika, czy boiska do piłki nożnej. Dzięki dwóm naprzemiennie używanym bateriom możesz pracować prawie bez przerwy. Więc bez względu na to, jak duże jest wyzwanie, dzięki Power X-Change jesteś w stanie mu sprostać.

Potężne urządzenia z wytrzymałymi bateriami

Nasze akumulatory Power X-Change są szczególnie wydajne. Dzięki mocy do 1350W narzędzia akumulatorowe i narzędzia ogrodowe w niczym nie ustępują swoim przewodowym odpowiednikom. Zamiast przestawiać się na baterie 36V dla bardziej wydajnych urządzeń, Power X-Change łączy moc dwóch baterii dzięki technologii Twin-Pack. Dzięki temu masz do dyspozycji łącznie 2700 watów! Takie rozwiązanie  narzędziowej, oszczędza pieniądze, a przede wszystkim akumulatory 18 V mogą być ponownie używane pojedynczo.

Mocne akumulatory Power X-Change
Technologia Twin-Pack

18V + 18V = 36V! Technologia Twin-Pack

Bateria Power X-Change mają różne napięciach i pojemności. Dzięki temu możesz dostosować wydajność baterii do swoich urządzeń jak tylko chcesz. Dla szczególnie wydajnych urządzeń, kosiarki do trawy, piły łańcuchowe czy odkurzacze opracowaliśmy technologię Twin-Pack. Pozwala ona na jednoczesne korzystanie z dwóch baterii Power X-Change – dla rzeczywistej mocy baterii 36V!

Aby zwiększyć moc i czas pracy dla urządzeń 36V bez kłopotów z ładowaniem, dodaliśmy jeszcze dwie baterie z technologią Double Twin-Pack. W ten sposób używane są cztery baterie. Gdy wyczerpią się pierwsze dwie baterie, system automatycznie przełącza się na dwie dodatkowe baterie. Na przykład akumulatorowa kosiarka GE-CM 36/47 HW Li może skosić cały trawnik o powierzchni 500 m² + 500 m² = 1000 m² na jednym ładowaniu akumulatora!

Power X-Change Plus to dodatkowa moc baterii

Baterie różnią się nie tylko czasem pracy oraz wagą. Bardzo istotna jest również moc akumulatora. Jeśli na przykład planujesz ciąć szlifierką kątową, czas pracy (Ah) zwykle nie ma decydującego znaczenia. Najważniejsza jest wtedy moc. Można porównać to z samochodem. Większa moc, czyli więcej KM/kW, wymagana jest na wzniesieniach lub podczas wyprzedzania. Dzięki technologii Power X-Change Plus dostępna jest większa moc przy tej samej liczbie ogniw. Dzięki wyrafinowanej konstrukcji akumulatora oraz ukierunkowanemu doborowi szczególnie wydajnych ogniw, Power X-Change Plus oznacza nie tylko większą moc, ale także dłuższy czas pracy i żywotność.

Power X-Change Plus
akumulator-dwa-w-jednym-2-in-1

Akumulator 2-w-1!

Najnowsza innowacja w zakresie akumulatorów firmy Einhell daje użytkownikowi dwie opcje: możesz wybrać o 300% dłuższą żywotność, albo o 50% dłuższy czas pracy. Dzięki technologii Multi-Ah nowy akumulator Power X-Change może być używany jako akumulator 4,0Ah lub jako akumulator 6,0Ah. Zmiana jest łatwo możliwa dzięki naciśnięciem przycisku. Jego całkowita żywotność akumulatora 4,0Ah jest do 3 razy dłuższa niż w przypadku zwykłych akumulatorów litowo-jonowych. Akumulator 6,0Ah ma normalną żywotność – jest najlepszy do maksymalnego czasu pracy w zastosowaniach wymagających dużej pojemności, np. bezprzewodowych kosiarkach lub bezprzewodowych odkurzaczach ponieważ zapewnia o 50% dłuższy czas pracy (niż akumulator 4,0Ah).

1 Akumulator. 1000 możliwości.

Od kosiarek, przez młoty udarowe, po akumulatorowe ukośnice: Power X-Change to pierwszy bezprzewodowy system oferujący szeroki wybór narzędzi dla hobbystów i majsterkowiczów. Do rodziny PXC należy już ponad 300 urządzeń, a liczba ta cały czas rośnie! Akumulator Power X-Change może być używany do produktów naszych partnerów, np. hulajnoga elektryczna GOVECS, elektryczne pojazdy dziecięce firmy Jamara oraz logistyczny system transportowy firmy Blickle.

Tylko 1 bateria. 1000 możliwości.

System akumulatorowy Power X-Change
Informacje techniczne
Dowiedz się, co sprawia, że akumulatory
Power X-Change są tak wyjątkowe

Czy pracujesz już urządzeniami Power X-Change?

10
Rodzaj akumulatora
0
Urządzeń
100
Poplątanych kabli
Power X-Change save energooszczędność

Sprytne oszczędzanie

Gdy posiadasz jeden akumulator (lub dwie baterie do urządzeń 36V) i ładowarkę, wszystkie inne urządzenia możesz kupić „solo”, czyli bez baterii i ładowarki. Pozwala to sprytnie zaoszczędzić pieniądze bez żadnych kompromisów w zakresie sprzętu lub jakości.

Power X-Change jest ecofriendly

Ochrona środowiska

Power X-Change umożliwia stosowanie jednego typu baterii do wszystkich narzędzi i sprzętu ogrodniczego zamiast osobnych baterii i ładowarek dla każdego urządzenia. Korzystając z Power X-Change, potrzebujesz mniej akumulatorów i ładowarek, przez co nie tylko zmniejszasz chaos w domu, ale także oszczędzasz zasoby i środowisko.

Chcesz więcej mocy Power X-Change?

Zapisz się do naszego newslettera lub zobacz najpoteżniejsze elektronarzędzia akumulatorowe do domu i ogrodu.

Twój koszyk
Scroll to Top